> Pracuj w Pikgroup

Drukarnia Pikgroup poszukuje kandydatów na stanowiska:

> Grafik kreatywny

    Opis stanowiska:
  • opracowywanie koncepcyjne i projektowanie materiałów BTL (plakatów, ulotek, katalogów)
  • projektowanie grafik na potrzeby stron www
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • śledzenie najnowszych trendów graficznych i ich zastosowanie w pracy
  • inne nietypowe zadania kreatywne

    Oczekiwania wobec kandydatów:
  • praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio);
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym
  • kreatywność i samodzielność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

    Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
  • samodzielność w działaniu
  • interesującą pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizację własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio z dopiskiem Grafik kreatywny na adres: pikgroup@pikgroup.pl

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

> Pracownik reklamy, operator maszyn

  • obsługa wielkoformatowych maszyn drukujących i tnących
  • obsługa lasera
  • obróbka wydruków wielkoformatowych: plakatów, folii, banerów, PCV
  • wykańczanie i naklejanie druków na różne podłoża
  • przygotowywanie plików i prostych projektów graficznych
  • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość obsługi programów Adobe oraz Corel Draw
  • dokładność, umiejętności manualne
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy i poznawania nowych technologii

    Zapewniamy:
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Pracownik reklamy na adres: pikgroup@pikgroup.pl

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.